Повідомити новину

Про Нас

Ми відчуваємо місто та живемо з ним в одному ритмі. Ми реагуємо на зміни та об’єктивно оцінюємо інформаційну картину. Редакція повідомляє про головні новини Дрогобича та регіону, ділиться історіями людей, які надихають. Сайт засновано у 2018 році.

Роксолана

Роксолана Буяк - засновниця, головний редактор сайту

Олег

Олег Стецюк - журналіст

Дрогобичанин, журналіст-краєзнавець. Випускник Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І.Франка (історичний ф-т) та Львівського національного університету ім. І.Франка (ф-т журналістики). Автор туристичного путівника та туристичної онлайн-карти про Дрогобич.

Єва

Єва Райська - журналіст

співзасновниця інтернет радіо «Котермак», письменниця

Качмар

Качмар Аня - журналіст

За фахом – філолог, який уже не може жити без журналістики. Закохана у Дрогобич, хоча його вуличками не бродила у дитинстві та юності. Засновниця інстаграм-проекту «znoona200», автор візуалізованих конспектів з української літератури, репетитор. Мрійниця із двома залежностями: кава та книги. Останні колекціоную з надією, що колись знайду час на їх прочитання.

Мутка

Мутка Іра - фотограф

Намагаюсь передати людську довершеність і красу у фотографії. Люблю ловити живі та справжні моменти. Надихає музика, віра, контрасти.

Петро

Петро Юрса - журналіст

Вивчав журналістику в Ужгородському національному університеті .Люблю простоту, прагну вдосконалення та ціную чесність. Надихають подорожі, книги, музика та прекрасні люди. Хобі: футбол. Улюблені книги: Еріх Марія Ремарк «Три товариші», Стівен Кінг «11/22/63»

Христина

Христина Романчак - фотограф

Люблю портрети і каву.Бачу світ крізь об*єктив.Мрію зустрічати світанки в різних країнах світу.Майбутній історик

Уляна

Уляна Босак - фотограф